Opiekun Koła
dr inż. Waldemar Pichór
Przewodniczący
Jakub Szewczyk
Student III roku Technologii Chemicznej
Zastępca Przewodniczącego
Dominika Dołowy
Studentka III roku Inżynierii Materiałowej
Zastępca Przewodniczącego
Gabriela Swacha
Studentka III roku Technologii Chemicznej
Joanna Adamczyk
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Paula Białka
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Maciej Bik
Student V roku Technologii Chemicznej
Monika Boduła
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Ewelina Budziwół
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Patryk Burejza
Student V roku Technologii Chemicznej
Klaudia Chciuk
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Marta Chudy
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Monika Cięciwa
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Anna Dudek
Studentka V roku Ceramiki
Katarzyna Dziża
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Anna Ferenc
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Paulina Florek
Studentka V roku Inżynierii Materiałowej
Aleksandra Gejdel
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Iga Główczyk
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Adrian Graboś
Student V roku Technologii Chemicznej
Wojciech Jontecz
Student V roku Technologii Chemicznej
Ewelina Kotlarska
Studentka V roku Inżynierii Materiałowej
Agnieszka Kozik
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Natalia Krasowska
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Angelika Krawczyk
Studentka III roku Technologii Chemicznej
Alicja Kupiec
Studentka II roku Technologii Chemicznej
Barbara Machno
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Justyna Minkiewicz
Studentka V roku Inżynierii Materiałowej
Daniel Olszowski
Student V roku Technologii Chemicznej
Adrian Pączek
Student V roku Technologii Chemicznej
Paweł Pleśniarski
Student II roku Technologii Chemicznej
Piotr Sacha
Student V roku Inżynierii Materiałowej
Kaja Stoga
Studentka II roku Technologii Chemicznej
Agnieszka Szarek
Studentka V roku Ceramiki
Joanna Szyndler
Studentka V roku Technologii Chemicznej
Daria Tomczyk
Studentka IV roku Inżynierii Materiałowej