7 maja 2015 roku odbyła się 52. Konferencja Kół Naukowych Pionu Hutniczego, stanowiąca istotne wydarzenie w działalności ponad studenckich kół naukowych Akademii Górniczo – Hutniczej oraz prezentację dorobku naukowego studentów w ostatnim roku.

Najlepsza z najlepszych – Joanna Końko, uczestniczyła w sesji laureatów (14 maja 2015 roku), podczas której zajęła III miejsce w sekcji I. Serdecznie gratulujemy.
W Konferencji wzięło udział 18 członków naszego koła prezentując następujące tematy:


Joanna ...Czytaj dalej
Dni Otwarte już za nami. I tam nie zabrakło naszej obecności, Studenci Koła Naukowego Ceramit byli jak zawsze niezawodni. Pojawili się 17 kwietnia pod budynkiem B8, aby reprezentować Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, a przede wszystkim - zachęcić maturzystów do zasilenia grona studentów WIMiC. W organizacji przedsięwzięcia mogliśmy liczyć na pomoc naszych Dydaktyków: dr Agnieszki Królickiej, dr inż. Marii Rajskiej, dr inż. Pawła Murzyna oraz mgr inż. Ewy Kapelusznej. Serdecznie dziękujemy!
28 marca 2015 roku w Warszawie miała miejsce konferencja pt. „Wyzwania zarządzania. Jakość w praktyce”, w której udział wzięli przedstawiciele SKN Ceramit. Zapytaliśmy uczestników o ich wrażenia.

Dla Karoliny udział w Konferencji, a następnie w warsztatach był ciekawym doświadczeniem. Wykłady dotyczyły tematów poznanych już w czasie studiowania, jednak zagadnienia przedstawione zostały pod trochę innym kątem, co pozwoliło nabrać nowego podejścia do wiadomych nam kwestii. Warsztaty natomiast pokazały, że ...Czytaj dalej
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11